RBD IS THE BEST!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD IS THE BEST!!!

RBD chicas for RBD fans!RBD forever!This is forum 4 RBD fans!Only 4 rebeldes!
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mia admin
**~Que dificil es ser yo~**
**~Que dificil es ser yo~**
Mia admin


Ženski
Broj poruka : 67
Godina : 27
Lokacija : sa mojom best frind miom a.
Datum upisa : 29.03.2008

Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole? Empty
PočaljiNaslov: Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole?   Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole? Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 9:44 am

Nisam bas sklona uporedjivanju ali mi se kad-tad desi da uhvatim sebe kako mislim:hej dobra majca ali u zadnje vreme mi se cini da me kopiraju.
1.za moj rodjendan mi je dosla kuma i kupila mi minic,helanke i jos nesto i ja odjurim pravo kod drugarice da joj pokazem.sledeceg dana na zurci...ona u minicu.tako sam se gadno posvadjala s njom.
2.ovo je bilo pre neki dan.na fizikom sam videla da jedna drugarica ima iste pantalone kao ja a ja sam te moje nosila bezbroj puta!

ali nemojte da mislite da sam povrsna samo mi tako velike stvari okupiraju glavu i onda sam u haosu!
Nazad na vrh Ići dole
Anahi Admin
~~Maite~~
~~Maite~~
Anahi Admin


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.03.2008

Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole?   Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole? Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 9:36 pm

Ma,savrseno te razumem!Npr. ja sam prosle god. kupila preslatku kratku jaknicu(prva u skoli sam je kupila)i nekoliko dana svi su se divili,a posle 7 dana svi su imali istu takvu!Logicno,kupila sam drugu,ali su i to iskopirali!To me tako nervira! Mad Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://only4rebeldes.forumsr.com
brana_buntovnica
~Dulce y Chris~
~Dulce y Chris~
brana_buntovnica


Ženski
Broj poruka : 24
Godina : 31
Lokacija : U back stage-u sa Anny
Datum upisa : 19.04.2008

Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole?   Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole? Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 1:23 pm

ja sam pre nedelju dana kupila neki beli dux i posle 4-5 dana svi su imali tak dux ali u celij shkoli,to me jako nervira,zar nemaju ni malo nekog svog stila pa moraju da kopiraju druge?????bzvz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole?   Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li se poredite sa nekim po garderobi?Sa anahi,nekoj iz skole?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pisite o Anahi!
» clanu Anahi Admin

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD IS THE BEST!!! :: Chat :: ~Moda~-
Skoči na: